Specjalista Flash - Flash Guru

praca it: etat dla Evolving Recruitment / Kraków

Agencja Evolving-Recruitment jest prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi w zakresie pośrednictwa pracy do Polski oraz UE.
Numer certyfikatu (2463/3)

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się krakowskiej firmy, specjalizującej się w projektowaniu i tworzeniu najnowocześniejszych rozwiązań sieciowych dla partnerów z Wielkiej Brytanii, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista Flash / Flash Guru

Zakres obowiązków:
• Adaptacja i pisanie gier na nowe platformy – praca w Flash (Actionscript);
• Integracja istniejących i nowotworzonych rozwiązań;
• Komunikacja postępów między zespołami;
• Współpraca z innymi zespołami w celu usprawnienia usług;

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe kierunkowe;
• Biegła znajomość: Flash Actionscript, Javascript, PHP, XHTML;
• Mile widziane doświadczenie w MySQL i projektowaniu gier;
• Dobra znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;
• Zainteresowanie i doświadczenie w tworzeniu rozwiązań interaktywnych;
• Umiejętność pracy pod presją czasu;
• Umiejętność komunikacji z zespołem projektowym;

Oferujemy:
• Praca nad najnowszymi rozwiązaniami;
• Ścisła współpraca z brytyjskimi firmami zaangażowanymi w projekt;
• Rozbudowany system szkoleń;
• Miła i przyjazna atmosfera;
• Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie IT w centrum Krakowa;
• Praca w ramach 3-miesięcznego okresu próbnego, a następnie na czas nieokreślony;

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-07-08
Wyświetlona: 5999 razy