Starszy programista PHP / Senior PHP Developer

praca it: etat dla eSKY.pl S.A. / Katowice

Tagi: php

eSKY.pl to największe internetowe biuro podróży, lider sprzedaży biletów lotniczych w Polsce. Obecnie działamy w 4 krajach: Polsce, Rumunii, Bułgarii i Brazylii. Zapewniamy kompleksową informację z szeroko rozumianej tematyki turystycznej. Oferujemy narzędzia do łatwej rezerwacji biletów lotniczych, hoteli i ubezpieczenia podróżnego zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.
Obecnie do doświadczonego zespołu programistów PHP poszukujemy osoby na stanowisko

OBOWIĄZKI:
• Programowanie i utrzymanie systemów transakcyjnych w technologii PHP z wykorzystaniem ZendFramework;
• Projektowanie rozwiązań informatycznych;
• Współtworzenie architektury systemów;

WYMAGANIA:
• Bardzo dobra znajomość PHP;
• Bardzo dobra znajomość OOP;
• Minimum 4-letnie doświadczenie w programowaniu, poparte portfolio projektów;
• Bardzo dobra znajomość testowania jednostkowego lub znajomość TDD;
• Dobra znajomość wzorców projektowych;
• Dobra znajomość SQL oraz XML;
• Dobra znajomość języka angielskiego;
Mile widziane:
• Znajomość Zend Framework;
• Znajomość NoSQL (Mongo).
• Znajomość Memcache;
• Znajomość Solr;
• Znajomość metodyk zwinnych (Agile), np. SCRUM;
• Znajomość innych języków programowania (np. Ruby, Python, Java);
• Znajomości systemów kontroli wersji (GIT, SVN);
• Znajomość środowiska Linux;

OFERUJEMY:
• Wynagrodzenie na poziomie 6000-9000 zł brutto w zależności od doświadczenia;
• Możliwość pracy na podstawie umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej – w zależności od preferencji;
• Ciekawą pracę w doświadczonym zespole PHP developerów dającą możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia oraz poznania nowych narzędzi i technik programowania;
• Pracę w zgodzie z najnowszymi standardami i technologiami oraz wpływ na ich wybór;
• Możliwość współtworzenia systemów informatycznych i realizacji własnych pomysłów;
• Zdobycie praktycznego doświadczenia w pracy w oparciu o metodyki Agile (w szczególności SCRUM oraz KANBAN);
• Perspektywy rozwoju wraz z ekspansją firmy w Polsce i na świecie;
• Profesjonalne szkolenia podnoszące kwalifikacje oraz udział w konferencjach;
• Zniżki na wakacyjne wypady dla Ciebie i Twoich znajomych;
• Nieformalną i przyjazną atmosferę współpracy opartą na partnerstwie i otwartej komunikacji;
• Bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym kompleksie biurowym z miejscem na odpoczynek i rozrywkę (chillout room z xboxem i piłkarzykami);
• Dofinansowanie karty Multisport;
• Dofinansowanie nauki języka angielskiego;
• Ubezpieczenia grupowe;
• Dostęp do materiałów szkoleniowych (min. Safari Books, platforma Pluralsight, własne zasoby książkowe)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-05-10
Wyświetlona: 5206 razy