Zdalny developer Magento

zlecenia it dla FutureSight / Bełchatów

Tagi: magento php msql programista

Dynamicznie rozwijające sie studio projektowania FutureSight z Wielkiej Brytanii poszukuje pilnie programistę na kontrakt/praca zdalna. Możliwość pracy natychmiastowa.

Przyłącz się do nas jeżeli chcesz być częścią zesołu, w którym współpracowałbyś z projektantami, developerami, myślicielami i egzekutorami projektów, którzy dostarczają wysokiej klasy produkty dla klientów na całym świecie pozwalając im spełnić swoje marzenia oraz zapewnić stabilną przyszłość.

Obowiązki
- Programowanie szablonów dla Magento
- Obsługa techniczna stron oraz projektów opartych o Magento
- Praca z Git’em oraz Bitbucket’em
- Udział w życiu zespłu oraz projektu (codzienny kontakt oraz raportowanie)
- Praca w Agile Development Team (codzienny scrum meeting)

Wymagania
- Bardzo dobra znajomość programowania w Magento
- Bardzo dobra znajomość baz danych MySQL
- Doświadczenie w pracy z kontolą wersji Git
- Udokumentowana praca przy innych stronach opartych o Twoje szablony oraz programowanie w Magento
- Korzystanie ze Skype, Redbooth oraz Bitbucket
- Rzetelna i uczciwa praca
- Sumienne oraz na czas wypełniane obowiązki
- Referencje (poprzedni lub obecni klienci i/lub pracodawcy)
- Podpisanie kontraktu oraz NDA

Mile widziane
- Znajomość języka angielskiego
- Wykształcenie wyższe w programowaniu lub podobnym kierunku
- Bardzo dobra znajomośćobsługi serverów opartych o systemy Linux

Wynagrodzenie oraz korzyści
Oferujemy bardzo atrakcyjne stawki za projekty/zadania. Elastyczne godziny pracy oraz możliwość długoterminowej współpracy. Dodatkowo wspieramy rozwój naszych współpracowników oraz edukację.

Oferta pracy w wersji PDF: https://www.dropbox.com/s/73ojjn8p6fgpavf/ProgramistaMagentoDeveloper.pdf

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-05-10
Wyświetlona: 6756 razy