Junior WEB Developer

praca it: etat dla AdPilot / Warszawa

Tagi: web developer css html

AdPilot jest innowacyjną agencją reklamową, dostarczającą klientom kompleksowe usługi z zakresu marketingu internetowego, wykorzystującą najnowsze technologie. Największą wartością naszej firmy jest Zespół – to ludzie młodzi, zaangażowani, chętnie dzielący się wiedzą. Jeśli chcesz dzielić z nami nasze pasje – dołącz do nas!

Junior Web Developer (miejsce pracy: Warszawa)

Zakres obowiązków:
• projektowanie i tworzenie stron WWW w oparciu o HTML/CSS, PHP i Javascript
• optymalizacja i modyfikacja kodu front-endu zgodnie ze standardami W3C
• integracja aplikacji z projektem graficznym

Wymagania:
• doświadczenie w projektowaniu oraz tworzeniu stron internetowych
• biegła znajomość HTML, CSS
• umiejętność wykorzystania PHP, JavaScript (JQuery) przy tworzeniu serwisów
• umiejętność tworzenia poprawnego kodu wysokiej jakości (zgodnie z W3C)
• znajomość Adobe Photoshop
• preferowane doświadczenie w projektowaniu layoutów graficznych i banerów reklamowych
• znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji
• odpowiedzialność za wyniki pracy, dobra organizacja pracy i dynamizm
• umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
Dzięki nowoczesności i innowacyjności naszej firmy, zapewniamy możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę w gronie profesjonalistów i ekspertów, w twórczej i przyjaznej atmosferze oraz brak rutyny w wykonywaniu codziennych obowiązków. Gwarantujemy elastyczne godziny pracy oraz wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i osiąganych wyników.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-05-13
Wyświetlona: 4936 razy