Java Team Leader

praca it: etat dla Cyclad / Warszawa

Tagi: Java Agile Leader

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Obecnie dla naszego Klienta- dynamicznie rozwijającej się firmy świadczącej usługi IT, która specjalizuje się w rozwiązaniach z obszarów Business Intelligence i Hurtownii Danych- poszukujemy Specjalisty na stanowisko Java Team Leader do pracy w Warszawie.

Opis stanowiska:
• Zarządzanie zespołem doświadczonych Java Developerów
• Aktywna współpraca z Klientem w celu zaspokojenia jego potrzeb oraz dostarczenia optymalnego modelu budowania biznesu Klienta
• Definiowanie potrzeb rekrutacyjnych w podległym obszarze, spotkania z kandydatami
• Zarządzanie czasem oraz kompetencjami podległego zespołu w ramach przypisywania pracowników do konkretnych zadań/projektów
• Ocena oraz motywowanie pracowników, udzielanie bieżącego oraz rocznego feedbacku
• Definiowanie potrzeb oraz planowanie konkretnych działań rozwojowych w ramach podległego zespołu

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe
• Przynajmniej dwa lata doświadczenia w zarzadzaniu zespołem programistów
• Znajomość technologii Java (mile widziane projekty z obszaru webdevelopmentu)
• Doświadczenie w pracy projektowej z wykorzystaniem metodyki Agile
• Doskonałe kompetencje komunikacyjne, umiejętność budowania autorytetu w podległym zespole i motywowania ludzi do wykonywania zadań zgodnie ze zdefiniowanymi standardami
• Wiedza z obszaru oceny i rozwoju kompetencji pracowników
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
• Długofalową współpracę na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B
• Pracę w międzynarodowych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii
• Szkolenia oraz możliwość uzyskania certyfikacji technicznych
• Prywatną opiekę medyczną, preferencyjne warunki korzystania z pakietu fitness oraz ubezpieczenia na życie
• Przyjazną i niekorporacyjną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-05-14
Wyświetlona: 5145 razy