Programista Java

praca it: etat dla Cyclad / Warszawa

Tagi: Spring Hibernate MVC Framework JavaScript

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Obecnie dla naszego Klienta- dynamicznie rozwijającej się firmy świadczącej usługi IT, która specjalizuje się w rozwiązaniach z obszarów Business Intelligence i Hurtownii Danych- poszukujemy Specjalisty na stanowisko Java Developer do pracy w Warszawie.

Opis stanowiska:
• Rozwój aplikacji webowych opartych o Java
• Rozwój aplikacji klasy Business Intelligence dla Hurtowni Danych

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe
• Doświadczenie w pracy z Java: Spring / Hibernate / MVC Framework / JavaScript
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Chęć rozwoju i umiejętność szybkiego uczenia się
• Komunikatywność i otwartość

Oferujemy:
• Pracę w zespole ponad 20 doświadczonych programistów Java
• Udział w międzynarodowych projektach w metodyce Scrum
• Elastyczność w doborze formy zatrudnienia
• Swobodną i przyjazną atmosferę pracy
• Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-05-14
Wyświetlona: 5157 razy