Programista Oracle

praca it: etat dla Cyclad / Warszawa

Tagi: Business Intelligence ETL SQL Agile

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Obecnie dla naszego Klienta- dynamicznie rozwijającej się firmy świadczącej usługi IT, która specjalizuje się w rozwiązaniach z obszarów Business Intelligence i Hurtownii Danych- poszukujemy Specjalisty na stanowisko Programisty Oracle do pracy w Warszawie.

Opis stanowiska:
• Projektowanie i rozwój Hurtowni Danych oraz systemów Business Intelligence
• Tworzenie i optymalizacjia skryptów SQL i procedur składowanych
• Tworzenie i optymalizacjia procesów ETL

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe
• Doświadczenie w komercyjnych projektach z obszaru hurtowni danych, procesów ETL oraz Business Intelligence
• Znajomość i umiejętność wykorzystania dobrych praktyk w obszarze projektowania, rozwoju i utrzymania systemów DWH/BI
• Cheć uczestniczenia w projektach prowadzonych metodyką Agile
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Wysokie kompetencje interpersoanalne
• Mile widziane: znajomość narzędzi raportowych (np. Business Objects, Oracle BI), znajomość Informatica Power Center, znajomość Oracle OBIEE

Oferujemy:
• Pracę przy międzynarodowych projektach z najnowszymi technologiami (Oracle Exadata, Teradata)
• Szkolenia oraz możliwość uzyskania certyfikacji technologicznych
• Ciekawe zadania prowadzące do zdobycia doświadczenia technicznego oraz biznesowego
• Realną możliwość wpływania na rozwój firmy
• Dodatkowo: pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, karta MultiSport Plus), elastyczny czas pracy i pakiet relokacyjny dla pracowników spoza Warszawy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-05-14
Wyświetlona: 5414 razy