Linux/Unix Administrator

praca it: etat dla Cyclad / Katowice

Tagi: Linux Unix Administrator

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy działającej w sektorze SCC świadczącej usługi IT, poszukujemy osoby do pracy w Katowicach.

Opis stanowiska:
• Administracja serwerami aplikacyjnymi i serwerami WWW (instalacja, konfiguracja, utrzymanie)
• Automatyzacja zarządzania serwerami
• Tworzenie i utrzymywanie skryptów
• Rozwiązywanie i analiza problemów oraz dostarczanie rozwiązań strukturalnych

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne bądź pokrewne
• Doświadczenie w zarządzaniu i administrowaniu serwerami Linux lub/i Unix
• Wiedza z zakresu co najmniej podanych technologii: WebSphere, Redhat jBoss, Oracle Weblogic Server, Apache,Tomcat
• Podstawowa znajomość Active Directory oraz środowisk serwerowych Windows 2003/2008
• Mile widziana umiejętność tworzenia skryptów Shell/BASH
• Znajomość infrastruktury IT
• Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
• Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych
• Udział w międzynarodowych projektach IT
• Dostęp do najnowszych technologii IT
• Bogaty program szkoleń zawodowych
• Doskonała atmosfera pracy w gronie ekspertów i pasjonatów IT

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-05-14
Wyświetlona: 5595 razy