Tester Penetracyjny

praca it: etat dla Cyclad / Katowice

Tagi: tester

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy działającej w sektorze SCC świadczącej usługi IT, poszukujemy osoby do pracy w Katowicach na stanowisku Testera Penetracyjnego.

Opis stanowiska:
• Ocena bieżącego stanu bezpieczeństwa infrastruktury IT
• Prowadzenie testów penetracyjnych aplikacji biznesowych i infrastruktury IT
• Ocena podatności oraz ich wpływu na aplikacje i infrastrukturę IT
• Zapewnienie zachowania standardów związanych z bezpieczeństwem IT
• Współpraca z działem IT w zakresie wdrażania usprawnień w obszarze bezpieczeństwa IT

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość zagadnień bezpieczeństwa na poziomie technicznym
• Bardzo dobra znajomość mechanizmów powstawania luk w aplikacjach webowych tj. SQL Injection, Cross-Site Scripting i innych zamieszczonych na liście OWASP Top 10 Vulnerabilites
• Umiejętności w zakresie wykorzystania wykrytych podatności
• Dobra znajomość zagadnień związanych z powstawaniem luk bezpieczeństwa i ich przeciwdziałaniem na poziomie aplikacji oraz infrastruktury IT
• Znajomość zagadnień kryptografii
• Certyfikaty potwierdzające kompetencje zawodowe mile widziane
• Język angielski na poziomie bardzo dobrym (w mowie i w piśmie)

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
• Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych
• Udział w międzynarodowych projektach IT
• Dostęp do najnowszych technologii IT
• Bogaty program szkoleń zawodowych
• Doskonała atmosfera pracy w gronie ekspertów i pasjonatów IT

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-05-14
Wyświetlona: 6239 razy