Grafik komputerowy / Web Developer!

praca it: etat dla Jobhouse Sp. z o.o. / Gdańsk

Tagi: grafik php cms pr

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

GRAFIK KOMPUTEROWY

Wymagania:

- znajomość programów graficznych
- kreatywność, skrupulatność i samodzielność pracy
- otwartość na otoczenie, w tym na potrzeby rynku
- dobra organizacja czasu pracy, terminowość
- mile widziane doświadczenie w projektach graficznych, marketingowych, PR

Obowiązki:

- tworzenie i wdrażanie projektów marketingowych
- prowadzenie kampanii marketingowych
- projektowanie graficzne materiałów promocyjnych
- projektowanie, utrzymywanie i rozwój serwisu internetowego
- kreowanie wizerunku marki i budowanie PR firmy

Oferujemy:

- 2-miesięczny okres próbny z możliwością dalszej współpracy
- atrakcyjne i dopasowane do oczekiwań warunki i tryb pracy
- pracę w szybko rozwijającej się firmie
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia
- możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań
- przyjazną atmosferę pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-05-14
Wyświetlona: 6735 razy