Programista T-SQL

praca it: etat dla Jobhouse Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: T-SQL programista

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

PROGRAMISTA T-SQL

Wymagania:

• Bardzo dobra znajomość silników MS SQL 2008R2 oraz 2012

• Praktyczne doświadczenie w projektowaniu baz danych

• Umiejętność pracy w „zwinnych” zespołach

• Dodatkowym atutem będzie znajomość silnika PostgreSQL 8.4 oraz języka PL/pgSQL

Obowiązki:

• Rozwój kluczowych aplikacji biznesowych. Projektowanie i weryfikacja rozwiązań.

• Analiza i programowanie procedur przetwarzania danych (skrypty T-SQL)

• Weryfikacja wymagań biznesowych

• Tworzenie i testowanie generatorów rozwiązań.

• Prowadzenie dokumentacji związanej z projektem (UML)

• Optymalizacja wydajnościowa rozwiązań

Oferujemy:

- Zatrudnienie projektowe z możliwością przedłużenia współpracy

- Możliwość rozwoju zawodowego

- Zatrudnienie w prestiżowej firmie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-05-14
Wyświetlona: 5303 razy