Senior PHP Developer (Wrocław)

praca it: etat dla New-Invest / Wrocław

Tagi: Senior Programista PHP Developer Wrocław

Wrocławska firma specjalizująca się w tworzeniu nowoczesnych aplikacji internetowych, ze względu na rozwój i realizację licznych projektów, poszukuje do swojego zespołu

Senior PHP Developera

Opis stanowiska:
· Projektowanie architektury
· Wybór technologii oraz implementacja komponentów tworzonych aplikacji
· Współpraca z zespołem Programistów

Wymagania:
· Min. 2-letnie doświadczenie w implementacji aplikacji internetowych z wykorzystaniem baz danych
· Bardzo dobra znajomość PHP5 (OOP)
· Znajomość co najmniej jednego z frameworków PHP opartego o architekturę MVC
· Bardzo dobra znajomość HTML/XHTML, CSS, JavaScript (jQuery)
· Praktyczna umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji (SVN, Git)

Oferujemy:
· Atrakcyjne wynagrodzenie
· Elastyczne formy zatrudnienia
· Udział w nowoczesnych projektach budowanych od podstaw (przy użyciu najnowszych technologii)
· Możliwość ciągłego rozwoju

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-05-16
Wyświetlona: 4642 razy