Developer PHP-Node.js do narzędzia analitycznego

praca it: etat dla Brand Fibres / Kraków

Tagi: programista programista php php web developer developer programowanie www ajax java script kodowanie html symfony silex git mongo mongo db php5 redis Backbone js Backbone Google Chrome Extensions ElasticSearch Node js Node js

Brand Fibres jest 30 osobową firmą zajmującą się badaniami przestrzeni social media w Internecie. Przy pomocy własnych narzędzi zbieramy informacje o zachowaniach konsumentów w Internecie, standaryzujemy te dane a następnie poddajemy je zaawansowanej obróbce.

Brand Fibres jest częścią międzynarodowej agencji interaktywnej VML (www.vml.com) – jednej z najbardziej rozpoznawalnych na Świecie agencji digital. Pracujemy dla takich klientów jak Orange, PZU, mBank, Danone, Żywiec Zdrój i inni. Obsługujemy klientów polskich, ale prowadzimy także projekty międzynarodowe dla wielu spółek reklamowych z grupy VML oraz Young&Rubicam.

  1. Opis stanowiska #######

Osoba zatrudniona na tym stanowisko odpowiedzialna będzie za realizację i rozwój produktu internetowego spółki badawczej (analiza tekstu, social media, zaawansowane obliczenia). Poszukujemy osoby otwartej, gotowej do pracy w dużym zespole profesjonalistów, bardzo często w środowisku międzynarodowym.

Produkt przy którym osoba zatrudniona będzie pracować to spójny kombajn wielu aplikacji komunikujących się ze sobą przy pomocy API. Zespół technologiczny aktualnie składa się z 4 osób, lecz z natłoku zadań potrzebna jest kolejna para rąk. Głównymi technologiami które wykorzystujemy są: MongoDB, ElasticSearch, PHP (Symfony2), Node.js, Redis.

  1. Wymagania #######

Szukamy osoby z następującymi umiejętnościami i cechami:
- minimum roczne doświadczenie z technologiami webowymi,
- przynajmniej dobra znajomość PHP5 (duży plus za znajomość Symfony2),
- przynajmniej dobra znajomość Node.js,
- umiejętność korzystania z baz danych (mile widziane MongoDB),
- co najmniej podstawy HTML5, CSS, JavaScript/jQuery,
- umiejętność wyszukiwania informacji i radzenia sobie z nietypowymi zagadnieniami,
- żywe zainteresowanie tematem technologii webowych,
- analityczny umysł który potrafi wymyślić bardzo nietypowe rozwiązania
- język angielski w stopniu komunikatywnym, bezproblemowe czytanie dokumentacji technicznej.

  1. Mile widziana będzie znajomość #######

- znajomość systemu kontroli wersji GIT.
- znajomość Backbone.js
- znajomość Google Chrome Extensions
- znajomość Redis

  1. Oferujemy #######

- pracę w zgranym teamie,
- wyjazdy na konferencje,
- ciekawe wyzwania,
- godziwe wynagrodzenie odpowiednie do Twoich kwalifikacji,
- sprzęt jaki lubisz,
- międzynarodową atmosferę,
- a ponadto pracę w designerskim, przytulnym biurze na krakowskim Podgórzu, tutaj kilka zdjęć (http://morphostudio.pl/pl/nowa-siedziba-pride-and-glory-interactive/).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-05-19
Wyświetlona: 7085 razy