Tech Lead

praca it: etat dla ERS | Defines positive change / Kraków

Tagi: JavaScript JS Lead Tech Lead Team Lead

Dla naszego Klienta, firmy rozwijającej platformę do celów edukacyjnych, poszukujemy osoby na stanowisko:

JAVASCRIPT DEVELOPERTECH LEAD

Obowiązki:
• Współtworzenie platformy komunikacji internetowej
• Zarządzanie podległym zespołem

Wymagania:
• Minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze rozwoju aplikacji webowych
• Min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem
• Bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3 i JavaScript (jQuery, Backbone, Underscore, AngularJS)
• Doświadcznie w tworzeniu aplikacji real-time
• Znajomość narzędzi web analytics oraz praktyk User Experience
• Mile widziana znajomość: Ruby on Rails, .Net lub doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych (iOS, Android)

Oferujemy:
• Możliwość podjęcia współpracy na dogodnych warunkach (umowa o pracę na czas nieokreślony lub umowa typu b2b)
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Realny wpływ na kształt projektu, wybór technologii oraz członków zespołu

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-05-29
Wyświetlona: 5534 razy