Manual Tester

praca it: etat dla ITEKNA Polska / Kraków

Tagi: Tester test

ALTEN europejski lider oraz partner największych międzynarodowych firm z ponad 20-letnią tradycją w zakresie inżynierii i doradztwa IT. Ponad 15.000 pracowników (88% inżynierów), obecny w 15 krajach, obrót w wysokości € 1 198. M.

Itekna Polska jest członkiem grupy Alten, europejskiego lidera w zakresie projektów rozwojowo -badawczych oraz doradztwa IT. Istotą naszego działania jest zapewnienie usług w zakresie IT oraz inżynierii na najwyższym poziomie.

MANUAL TESTER

Miejsce pracy: Kraków

Dla naszego Klienta z sektora bankowego poszukujemy osoby na stanowisko Testera Manualnego

Wymagania:

  • 1-2 lata doświadczenia jako tester manualny
  • Doświadczenie w pisaniu scenariuszów testowych
  • Doświadczenie w manualnych testach funkcjonalnych i UAT
  • Umiejętność analizowania dokumentacji technicznej
  • Dobra znajomość języka angielskiego(praca dla UK)

Mile widziane:

  • Znajomość metodyki Agile

Główne zadania:

  • Testowanie aplikacji bankowych

Oferujemy:

  • Dogodne warunki zatrudnienia (umowa o pracę bądź rozliczenie firma-firma)
  • Długofalową współpracę i możliwość rozwoju
  • Pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka zdrowotna, karta Multisport)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-06-03
Wyświetlona: 5287 razy