Junior Android Developer

praca it: etat dla Cyclad / Warszawa

Tagi: Android JAVA Eclipse SVN

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Opis stanowiska:
• Projektowanie i tworzenie natywnych aplikacji mobilnych z wykorzystaniem Android SDK
• Uczestniczenie w szacowaniu projektu, bycie aktywnym członkiem zespołu SCRUM
• Uczestniczenie w fazie implementacji oraz testów aplikacji
• Rozwijanie swoich umiejętności w Android/Android SDK pod okiem programistów i specjalistów
• Udział w procesie wytwarzania oprogramowania na każdym z etapów projektu
• Opracowywanie i przestrzeganie standardów kodowania
• Tworzenie, projektowanie oraz implementacja nowych rozwiązań na platformie Android, wynikających z indywidualnej inicjatywy

Wymagania:
• Doświadczenie w tworzeniu aplikacji na system Android
• Dobra znajomość Języka JAVA oraz środowiska Eclipse
• Znajomość systemów kontroli wersji (GIT, SVN)
• Znajomość zagadnień technologii mobilnych oraz tzw. „dobrych praktyk” tworzenia oprogramowania
• Umiejętność pracy w Zespole oraz umiejętność analitycznego myślenia i efektywnego rozwiązywania problemów
• Mile widziane zainteresowanie technologiami mobilnymi i architekturą informacji

Oferujemy:
• Elastyczne formy współpracy
• Stałą pracę w firmie dedykowanej zintegrowanej komunikacji w sektorze zdrowia i farmacji
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Pracę nad dużymi projektami na rynki zagraniczne

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-06-04
Wyświetlona: 6120 razy