Front-end Web Developer

praca it: etat dla Filmweb Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: Programista

Filmweb.pl to największy i najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy, miejsce dla ludzi, którzy kochają filmy, seriale oraz gry. Ponieważ wciąż się rozwijamy, poszukujemy ludzi chcących dołączyć do naszego zespołu developerskiego i otwartych na indywidualny rozwój i nowe wyzwania.

Miasto: Warszawa
Region: mazowieckie
Numer ref.: Front-end Web Developer
Zakres obowiązków:
• Tworzenie zgodnego (w3c) i semantycznego HTML / CSS z otrzymanego designu graficznego
• Podpinianie HTML / CSS / JS do systemu szablonowego
• Modyfikacje istniejącego kodu HTML / CSS
• Tworzenie i optymalizacja skryptów JS
• Projektowanie dostępnych rozwiązań po stronie przeglądarki (w sytuacji nie działającego JS / kodu, który działa na różnych urządzeniach mobilnych / screen readerach)
Wymagamy:
• Co najmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (potwierdzone przez portfolio)
• Bardzo dobra znajomość HTML / CSS działąjącego w głównych przeglądarkach (Firefox, Internet Explorer 7+, Safari, Chrome)
• Dobra znajomość HTML5 i CSS3,
• Umiejętność projektowania dostępnego, semantycznego i zgodnego (w3c) HTML i CSS + dodawanie zachowań przez JavaScript
• Przynajmniej dobra znajomość języka programowania JavaScript oraz obiektów DOM
• Dobra znajomość jQuery,
• Język angielski na poziomie czytania i pisania dokumentacji
Mile widziane:
• Kilkuletnie doświadczenie w charakterze Front-end Web Developer
• Znajomość technologii: Velocity
• Doświadczenie w praktycznym wykorzystaniu narzędzi developerskich: Eclipse, SVN,
• Znajomość srodowiska unix/linux
• Uczestnictwo w życiu społecznym web-developerów

Oferujemy:
• Atrakcyjny system wynagrodzeń
• Niepowtarzalną atmosferę pracy
• Dostęp do najnowocześniejszych technologii

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla
potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-06-04
Wyświetlona: 4868 razy