Programista .NET

praca it: etat dla ManpowerGroup Solutions / Warszawa

Tagi: ADO NET Programista C# ASP NET NET

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce. W Polsce ManpowerGroup posiada 40 agencji i jest obecny
w 25 miastach w całym kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi dla firm i kandydatów poprzez: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą i outplacement.
W związku z realizacją kolejnych projektów dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

.NET Developer

Opis stanowiska:

Projektowanie i tworzenie aplikacji w oparciu o technologię .NET i język C#.
Dbałość o zachowanie najwyższej jakości kodu
Terminową realizację projektów
Tworzenie materiałów projektowych: specyfikacji wymagań, testów i dokumentacji

Wymagania:

Minimum 2 lata doświadczenia w tworzeniu oprogramowania
Dobra znajomość .NET, ASP.NET oraz C#
Mile widziana znajomość jednej z technologii internetowych: HTML, JS, AJAX, CSS
Doświadczenie w tworzeniu wielowarstwowych aplikacji (interfejsu użytkownika, warstwy pośredniej, bazy danych)
Programowanie obiektowe (OOP), prosty design
Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki informatyczne)
Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
Umiejętność komunikacji i pracy w grupie

Oferta:
• Pracę w przyjaznej atmosferze nad ciekawymi projektami przy wykorzystaniu najnowszych technologii i narzędzi
• Konkurencyjne wynagrodzenie
• Pakiet benefitów dostosowanych do indywidualnych potrzeb pracownika (Program Kafeteryjny Benefit Systems plus opieka medyczna)
• Możliwość zatrudnienia w innych miastach: Kraków, Trójmiasto, Poznań, Wrocław
• Ubezpieczenie grupowe na życie
• Możliwości rozwoju zawodowego
• Szkolenia zawodowe

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-06-09
Wyświetlona: 4917 razy