PMO Specialist

praca it: etat dla Devonshire Sp z o.o. / Warszawa

Tagi: PMO Prince2 PMBOK PMI Project Management Officer Asystentka Kierownika Projektu zarządzanie projektami Project Management Project Management Office EPM Sharepoint MS Project

Opis Stanowiska

•Wsparcie kierowników projektów w zakresie zarządzania porfelem projektów, planowania i budżetowania, zarządzania ryzykiem
•Organizacja Komitetów Sterujących, raportowanie statusów w projektach
•Nadzór nad zarządzaniem zasobami projektowymi, w tym alokowanie zasobów oraz zarządzanie konfliktem
•Nadzór nad wykorzystaniem metodyki projektowej oraz jej doskonalenie
•Zarządzanie i nadzór nad dokumentacją projektową

Wymagania

•Wykształcenie wyższe
•Minimum 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu protfelem projektów (stanowisko PMO / członek zespołu PMO)
•Praktyczna znajomości metodyk projektowych (PRINCE2, PMI/PMBoK)
•Mile widziana znajomość narzędzi MS Project Server i Sharepoint
•Dobra znajomości języka angielskiego
•Bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy

•Możliwość uczestnictwa w nowatorskim projekcie budowy internetowej platformy do komunikacji i obiegu dokumentów
•Stabilną pracę w doświadczonym zespole
•Atrakcyjny pakiet socjalny w tym m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-06-10
Wyświetlona: 6076 razy