Programistów PHP

praca it: etat dla FallWork Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: Magento programista php IT programowanie programista oferta pracy warszawa

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego
Dla naszego klienta działającego w branży rozwiązań e-commerce i Shopper Marketingu – współtwórców sukcesów dużych ogólnopolskich platform działających w branżach elektroniki użytkowej, współpracujących z markami fashion, w związku z dalszym dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów do zespołu na stanowisko

Programista PHP
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

- projektowanie funkcjonalności dla klientów e-commerce
- programowanie aplikacji
- analiza wymagań funkcjonalnych i technicznych
- integracje zewnętrznych usług sieciowych
- integrowanie systemów ERP, systemów płatności oraz dodatkowych modułów
- opracowywanie dokumentacji technicznej
- wsparcie użytkowników
- serwis aplikacji

Wymagania:

- dwuletnie praktyczne doświadczenie na podobnym stanowisku z udokumentowanymi realizacjami projektowymi
- doświadczenie w programowaniu PHP
- ugruntowana znajomość języka SQL
- znajomość rozwiązań rynkowych z zakresu platform e-commerce
- znajomość platform aplikacyjnych opartych na wzorcu Model-View-Controller (MVC)
- umiejętność testowania kodu oraz pisania unit-testów

Mile widziana:

- znajomość systemu Magento
Szukamy osób otwartych, samodzielnych, odpowiedzialnych z umiejętnością współpracy w zespole.

Oferujemy:

- atrakcyjne warunki zatrudnienia
- zatrudnienie w oparciu o pełny wymiar czasu 8h dziennie (nie ma możliwości pracy zdalnej), praca wymaga obecności w biurze
- umowę o pracę ewentualnie współpraca w modelu firma-firma
- atrakcyjne wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-06-10
Wyświetlona: 5188 razy