Analityk biznesowo-systemowy

praca it: etat dla Jobhouse Sp. z o.o. / Łódź

Tagi: analityk biznesowy systemowy

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

ANALITYK BIZNESOWO-SYSTEMOWY

Wymagania:
- Doświadczenie w projektach workflow
- Kompetencje analityczne w obszarze analiz procesów biznesowych ( np. BPMN2)
- Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej wytworzonych rozwiązań
- Sharepoint 2010/2013
- Znajomość TSQL
- Znajomość Java Script
- CAML, C#
- Doświadczenie w pracy z Webcon Designer Studio – mile widziane

Obowiązki:
- Workflow
- Analiza procesów biznesowych
- Przygotowywanie scenariuszy testowych
- Tworzenie dokumentacji technicznej

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Prace na okres min 3 miesięcy z możliwością przedłużenia
- Prace w miłej atmosferze
- Praca w Łodzi albo w Warszawie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-06-12
Wyświetlona: 6144 razy