Programista PHP

praca it: etat dla Appliccon sp. z o.o. / Kraków

Tagi: programista php

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy obecnie programistów posiadających praktyczne doświadczenie w tworzeniu aplikacji w języku PHP

Zakres obowiązków:

- pisanie obiektowego kodu w PHP
- tworzenie nowych i rozwijanie istniejących systemów informatycznych
- research technologii na potrzeby nowych rozwiązań technicznych.ci
- dbanie o niezawodne działanie aplikacji

Wymagania:
- doświadczenie w tworzeniu aplikacji w języku PHP
- znajomość programowania obiektowego (OOP)
- Znajomość wzorców projektowych i jednego frameworka. Mile widziany Zend Framework 2 i/lub Symfony 2
- dobra znajomości SQL oraz baz danych
- znajomość technologii internetowych (HTML 5, CSS3, JavaScript)
- znajomość bibliotek jQuery
- znajomość systemu Linux i narzędzi linii poleceń
- znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
- otwartość na doświadczenia nowych ludzi – jeśli masz coś sprawdzonego co pomaga w pracy chętnie to sprawdzimy
- zatrudnienie na umowę o pracę lub inną wybraną formę
- możliwość udziału w ciekawych projektach
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
- sympatyczną, luźną atmosferę: praca nie może być przykrym obowiązkiem

Aplikacje prosimy przesyłać na adres [email protected]

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-06-13
Wyświetlona: 5330 razy