Programista Python

praca it: etat dla SolDevelo Sp. z o.o. / Gdynia

Tagi: Programista Python

Dołącz do zespołu SolDevelo! Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, której misją jest dostarczanie najwyższej jakości oprogramowania. Pracujemy przy międzynarodowych projektach dla firm i organizacji, rozproszonych po całym świecie.

Szukamy ludzi takich jak my: zakręconych w temacie nowych technologii, pełnych pasji i energii, dla których praca w międzynarodowym środowisku jest stymulującym wyzwaniem. Jeśli dodatkowo cenisz miłą atmosferę pracy, ciekawe zadania i duże możliwości rozwoju, to poczujesz się u nas jak w domu.

ZADANIA:
Implementacja modułów aplikacji internetowych wg określonych wymagań
Zarządzanie, usprawnianie i optymalizacja istniejącego kodu aplikacji
Opracowywanie i nadzór nad dokumentacją tworzonego oprogramowania

WYMAGANIA:
Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
Bardzo dobra znajomość języka Python
Znajomość Django, HTML, JavaScript
Znajomość baz danych NoSQL oraz SQL
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Umiejętność poruszania się w środowisku Linux
Mile widziana znajomość bibliotek backbone.js, knockout.js lub podobnych

OFERUJEMY:
Szkolenia wdrażające do projektu
Pracę w międzynarodowym środowisku
Uczestnictwo w interesujących i rozwojowych projektach
Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji (certyfikaty)
Pakiet benefitów (karta Multisport, piłka nożna, imprezy integracyjne, Amazon Kindle)
Miłą atmosferę pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-06-13
Wyświetlona: 5630 razy