Inżynier ds. testów

praca it: etat dla CYCLAD / Kraków

Tagi: testing elektronik

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy zajmującej się dostarczaniem rozwiązań elektronicznych oraz technologii systemowych dla sektora motoryzacyjnego, poszukujemy Inżyniera ds. testów.

Opis stanowiska:
• Projektowanie systemów testowych
• Przygotowanie skryptów testowych
• Koordynacja testów oraz opracowywanie metod testowych
• Rozwój środowiska testowego

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe (elektronika, telekomunikacja lub pokrewne)
• Znajomość podstaw elektroniki
• Znajomość zagadnień z zakresu miernictwa elektronicznego (oscyloskopy, generatory, analizatory itp.)
• Znajomość podstaw programowania (np. język C lub C++)
• Mile widziana znajomość systemów pomiarowych narzędzi TestStand, LabVIEW, LabWindows/CVI, lub pokrewnych
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
• Ciekawą i stabilną pracę w nowoczesnej międzynarodowej organizacji
• Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
• Możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
• Pakiet socjalny uwzględniający m.in. prywatne ubezpieczenie medyczne, karty sportowe

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-06-13
Wyświetlona: 3721 razy