Programista PHP

praca it: etat dla Xann Internet Solutions / Lędziny

Tagi: Programista PHP

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do naszego zespołu kandydatów na programistów PHP posiadających doświadczenie oraz chcących rozwijać własne umiejętności w kierunku analizy i projektowania innowacyjnych rozwiązań informatycznych.

Opis stanowiska:

Wdrażanie i rozwój systemów XannCMS/XannShop
Programowanie dedykowanych aplikacji w PHP
Udział w rozwijaniu i obsłudze bieżących wdrożeń
Przygotowanie i implementacja kodu na potrzeby autorskich aplikacji internetowych
Tworzenie kodu kompatybilnego z popularnymi przeglądarkami internetowymi
Optymalizacja kodu zgodnie z wymogami W3C

Nasze wymagania:

Znajomości PHP
Dobrej znajomości zasad programowania obiektowego
Bardzo dobrej znajomości bazy MySQL i języka SQL
Bardzo dobrej znajomości HTML, CSS, JavaScript
Chęci rozwoju i zdobywania wiedzy
Umiejętności analitycznego myślenia
Zaangażowania, terminowości
Poczucia odpowiedzialności za wykonywaną pracę
Bardzo dobrej organizacji pracy własnej
Oferujemy:

Elastyczne formy zatrudnienia (ewentualnie uzależnione od lokalizacji i rodzaju pracy)
Pracę na samodzielnym stanowisku w młodym, dynamicznym zespole
Możliwość rozwoju oraz uczestnictwo w różnorodnych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-06-24
Wyświetlona: 3481 razy