New Business Manager

praca it: etat dla MKI sp. z o.o. / Kraków

Tagi: New Business Manager Key account Kraków

Jesteśmy grupą pasjonatów, kochających nowe technologie. Zajmujemy się tworzeniem komunikacji marketingowej ukierunkowanej na nowe media oraz pracujemy nad swoimi start- upami internetowymi. Szukamy osoby, która dołączy do naszego zespołu jako:

Zadania:
- pozyskiwanie nowych klientów
- utrzymywanie relacji z klientami
- koordynacja współpracy z podwykonawcami! – dbanie o wizerunek firmy
Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – dobre kompetencje interpersonalne i komunikacyjne
- umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
- elastyczne warunki pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie oparte o system motywacyjny
- praca w młodym zespole specjalistów z pasją
- możliwość rozwoju zawodowego

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-06-24
Wyświetlona: 6135 razy