Senior Software Engineer

praca it: etat dla CYCLAD / Warszawa

Tagi: Agile Scrum Java C# HTML

Aktualnie poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko Senior Software Engineer, który dołączy do zespołu profesjonalistów w Warszawie i pomoże w rozwoju technologii i koncepcji związanych z zaawansowanymi narzędziami raportowymi oraz usprawnieniami tablic rozdzielczych.

Opis stanowiska:
• Rozwój produktów z wykorzystaniem najlepszych dostępnych narzędzi i technologii
• Integracja narzędzi, procesów oraz cyklów pracy w celu optymalizacji
• Udział w codziennych pracach zespołu inżynierów w środowisku Agile/Scrum
• Bezpośrednia współpraca z Liderami Technicznymi
• Zapewnienie zaawansowanego wsparcia technicznego dla powstających systemów i stały rozwój istniejących

Wymagania:
• Minimum 6 lat doświadczenia w branży tworzenia oprogramowania
• Około 4 lata doświadczenia w kreowaniu, budowaniu i utrzymywaniu funkcjonalności aplikacji wykorzystujących Java/ C#
• Wyższe wykształcenie na kierunku Informatyka lub pochodnym
• Biegła znajomość narzędzi i standardów programowania (IDE’s, xUnit, source control)
• Biegła umiejętność kodowania i debugowania w Java/C#
• Praktyczna znajomość: HTML/JavaScript/jQuery, Web-services, (REST, SOAP), SQL, Oracle
• Doświadczenie z ORM, JPA, Perforce, Subversion
• Znajomość rozwiązań Business Intelligence oraz z zakresu hurtowni Danych
• Znajomość dobrych praktyk programowania oraz metodologii Agile
• Umiejętność pracy w szybkim tempie i dynamicznym środowisku oraz zdolność do szybkiego przełączania między projektami
• Otwartość, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
• Umiejętność pracy z dbałością o detale i jakość
• Możliwość przedstawienia dotychczasowego wkładu w zrealizowane projekty i referencji od osób, które zaświadczą o umiejętnościach kandydata

Oferujemy:
• Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Nauka nowych i ekscytujących technologii oraz okazja do rozwoju kariery
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży
• Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-06-30
Wyświetlona: 5020 razy