Windows System Administrator z j. niemieckim

praca it: etat dla Cyclad Polska / Katowice

Tagi: windows server administrator german system

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy świadczącej usługi w zakresie konsultingu IT, poszukujemy osób zainteresowanych stanowiskiem Windows System Administrator z dobrą znajomością języka niemieckiego, które dołączą do zespołu w Katowicach.

Opis stanowiska:
• Zapewnienie wysokiej wydajności środowiska hostingowego
• Ocena i aktualizacja infrastruktury opartej na systemach rodziny Windows Server
• Tworzenie oraz zarządzanie kopiami zapasowymi
• Analiza i rozwiązywanie pojawiających się problemów
• Instalacja, integracja oraz konfiguracja systemów
• Zapewnienie ciągłej funkcjonalności zgodnie z SLA w trybie 24/7
• Tworzenie cyklicznych raportów na temat wydajności infrastruktury
• Tworzenie oraz aktualizowanie dokumentacji technicznej

Wymagania:
• Doświadczenie w administrowaniu Windows Server 2003/2008
• Znajomość zagadnień sieciowych, zwłaszcza TCP/IP, IPv4, Routing, DNS
• Mile widziana podstawowa znajomość systemów Linux/Unix, MSSQL oraz IIS
• Mile widziane certyfikacje Microsoftu
• Dobra znajomość języka niemieckiego oraz języka angielskiego
• Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
• Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:
• Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
• Elastyczne godziny pracy
• Możliwość ciągłego doskonalenia umiejętności językowych
• Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)
• Możliwość współpracy międzynarodowym środowisku w firmie będącej liderem w swojej branży
• Możliwość ciągłego rozwoju poprzez udział w szkoleniach

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-07-01
Wyświetlona: 5733 razy