Specjalista ds. multimediów

praca it: etat dla MyNetwork Polska Sp. z o.o. / Kraków

Tagi: Flash ActionScript 3 0 E-learning Captivate HTML 5 0

Jeśli chcesz pracować dla największych międzynarodowych korporacji z branży finansowej, farmaceutycznej i motoryzacyjnej, dołącz do naszego Zespołu. Już od przeszło 10 lat doradzamy i wdrażamy innowacyjne rozwiązania e-learning, skutecznie zwiększając przewagę konkurencyjną naszych Klientów.
Wiemy jak ważna jest nasza misja, dlatego do Zespołu MyNetwork Polska przyjmujemy tylko najlepszych specjalistów. Jeśli czujesz, że jesteś jednym z nich, lubisz pracę z ludźmi i chcesz rozwinąć swoje możliwości, dołącz do nas. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków

- tworzenie szkoleń e-learning i prezentacji multimedialnych

Wymagania

- znajomość programu Adobe Flash
- podstawowa znajomość ActionScript 3.0
- komunikatywność
- umiejętność pracy w zespole
- umiejętność pracy pod presją czasu

Dodatkowymi atutami będą

- znajomość Articulate StoryLine, Captivate
- znajomość podstaw Photoshopa
- znajomość HTML 5.0

Oferujemy

- możliwość rozwoju zawodowego oraz udział w ciekawych projektach
- wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia
- bogaty pakiet socjalny, w tym prywatna opieka medyczna oraz szkolenia językowe
- poniedziałkowe śniadania

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-07-03
Wyświetlona: 5314 razy