Programista PHP_Katowice

praca it: etat dla edge recruitment / Katowice

Tagi: php programista katowice

Dla naszego Klienta, polskiego oddziału firmy z USA specjalizującej się w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań mobilnych dla biznesu z wykorzystaniem najnowszych technologii, poszukujemy osób na stanowisko:

Programista PHP
Lokalizacja: Katowice

Główne zadania:
- tworzenie, modyfikowanie i testowanie oprogramowania – platformy desktopowe, a także mobile (autorski produkt pisany w PHP)
- support klientów w Polsce i USA
- budowa mobilnych stron internetowych i aplikacji
- zarządzanie platformą do obsługi urządzeń mobilnych
- bezpośrednia współpraca z zespołem programistów z Polski i USA

Oczekujemy:
- około 2 letniego doświadczenia
- dobrej znajomości języka PHP 5 (obiektowy)
- dobrej znajomości JavaScript/jQuery/jQuery mobile
- dobrej znajomości relacyjnych baz danych MySQL
- samodzielności, komunikatywności, dokładności
- umiejętności pracy w zespole
- zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
- chęci rozwijania się poprzez poznawanie nowych technologii
- znajomości języka angielskiego w mowie oraz piśmie pozwalającej na swobodną komunikację oraz zrozumienie dokumentacji technicznej
- znajomości aktualnych trendów w rozwoju aplikacji internetowych i mobilnych

Mile widziane:
- znajomość C#
- znajomość Android SDK
- znajomość PhoneGap
- znajomość RWD
- znajomość AJAX

Oferujemy:
- wynagrodzenie na poziomie 3500 – 5000 PLN brutto miesięcznie
- stabilne, długoterminowe zatrudnienie
- przyjacielską i otwartą atmosferę w pracy
- pracę w młodym, ambitnym zespole w firmie będącej liderem w dostarczaniu technologii mobilnych na rynku w USA
- możliwość realizacji własnych pomysłów
- odpowiedzialne, dające satysfakcję z pracy stanowisko
- nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego
- prace przy projektach realizowanych dla czołowych klientów w USA jak HEINEKEN, NESTLE, FORBES
- elastyczny czas pracy
- nieograniczony dostęp do kawy z ekspresu
- doskonalenie umiejętności gry w DARTs
- co środę darmowy lunch
- biuro w centrum Katowic
- wyjazdy na miesięczne wizyty studyjne i szkolenia w Nowym Jorku

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: “Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Barbara Rodziewicz edge recruitment z siedzibą w Krakowie, ul. Radosna 3/2 danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych”.

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 5038

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-07-07
Wyświetlona: 5262 razy