Firma RiseNet szuka programisty PHP

praca it: etat dla RiseNet / Warszawa

Tagi: Programista PHP MySQL Praca

RiseNet jest młodą, rozwijającą się firmą, tworzącą dedykowane aplikacje internetowe wykorzystując najnowsze technologie z tym związane. W naszej firmie najbardziej cenimy ludzi. To oni tworzą firmę, są największą jej wartością. Chcemy, aby każda osoba miała możliwość rozwoju, wykorzystania swojego potencjału kreatywności a w zamian odpowiednio doceniana. Jeśli uwielbiasz programować to zgłoś się do nas!

Obowiązki:

praca przy tworzeniu i rozwijaniu bieżących aplikacji udoskonalanie narzędzi wewnętrznych rozwój wewnętrznych projektów, np: RiseNet CMS tworzenie dokumentacji oprogramowania dla developerów

Wymagania:

bardzo dobra znajomość języka PHP bardzo dobra znajomość Zend Framework 1 dobra znajomość systemu kontroli wersji git lub mercurial doświadczenie w budowaniu aplikacji webowych znajomość HTML, CSS, jQuery dobra znajomość relacyjnych baz danych (MySQL) samodzielne rozwiązywanie problemów zaangażowanie przy tworzeniu projektów dobra organizacja pracy, sumienność, terminowość

Oferujemy:

Elastyczne godziny pracy Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i wykonanej pracy Prace w młodym, ambitnym zespole Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez pracę z osobami ceniącymi kreatywność Zarażenie się pasją naszych (realnych) ambicji osiągnięcia sukcesu

CV prosimy wsyłać na adres biuro at risenet-cms.pl
Mile widziane portfolio prac.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie
pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych
Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-07-08
Wyświetlona: 5396 razy