Python Developer

praca it: etat dla Brad HR Services / Kraków

Tagi: Python JavaScript Cassandra

Dla naszego klienta: PSS9 Development – firmy należącej do szwedzkiej spółki z branży IT,
poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko:

PYTHON DEVELOPER
[miejsce pracy: Kraków]

ZADANIA
• Tworzenie aplikacji i rozwiązań webowych z wykorzystaniem języka Python.
• Programowanie w środowisku Linux, z użyciem narzędzi i frameworków takich jak Cassandra i PostgreSQL.
• Praca zespołowa, dbałość o przejrzystość i poprawność kodu.

WYMAGANIA
• Min. 2 lata doświadczenie w programowaniu obiektowym
• Doświadczenie w programowaniu w języku Python
• Kreatywność i nastawienie na jakość kodu
• Znajomość dobrych praktyk tworzenia kodu

Mile widziane:
• Praca w środowisku UNIX
• Doświadczenie z Cassandra, MongoDB, GlusterFS, PostgreSQL, Wowza, Apache i Javascript
• Praktyczna znajomość Scrum i Agile
• Doświadczenie z Test Driven Development
• Doświadczenie z UX i/lub projektowaniem

OFERUJEMY
• Możliwość pracy z nowoczesnymi narzędziami technologicznymi (JIRA, Crucible, PostgreSQL)
• Nowoczesne warunki pracy i młody ambitny zespół
• Konkurencyjne wynagrodzenie
• Rozwój zawodowy poprzez aktywny udział w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań
• Ciekawe międzynarodowej projekty w wielokulturowym środowisku

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-07-09
Wyświetlona: 5343 razy