Programista PHP

praca it: etat dla Commoditech Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: Programista PHP Symfony2 MongoDB JavaScript jQuery

Miejsce pracy: Warszawa

Praca w biurze w Warszawie. Współpraca na okres min. 2-3 miesięcy. Preferowana forma
zatrudnienia – kontrakt B2B. Oczekiwania finansowe do omówienia telefonicznie.

Obowiązki:

• Programowanie PHP – aplikacje oparte o frameworki Slim i Symfony2, współpraca z bazą danych MongoDB
• Programowanie JavaScript – jQuery UI, CKEditor
• Wdrażanie gotowych szablonów HTML
• Tworzenie testów jednostkowych (PHPUnit)
• Testowanie stworzonych modułów

Oczekiwania:

• Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w tworzeniu oprogramowania z wykorzystaniem PHP
• Podstawowa znajomość HTML i CSS

Oferujemy:

• Możliwość pracy nad projektami informatycznymi dla największych polskich przedsiębiorstw i międzynarodowych koncernów
• Specjalizację w ulubionych technologiach
• Realny wpływ na kształtowanie projektu

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-07-09
Wyświetlona: 5201 razy