Ruby on Rails Developer

praca it: etat dla Droids on Roids Sp. z o.o. / Wrocław

Tagi: Programista Ruby Programista Ruby on Rails Ruby on Rails Developer Ruby Developer Programista

Droids on Roids to dynamicznie rozwijająca się spółka działająca na rynku dedykowanych aplikacji mobilnych, tworzonych głównie dla klientów zagranicznych, takich jak Disney, Soup.io czy Nestle. Pracujemy z pasją, nie boimy się ambitnych projektów. Działamy od 2011 r. W naszym biurze we Wrocławiu pracuje zgrany 20-osobowy zespół, który wciąż rośnie.

Poszukujemy odważnego i utalentowanego specjalisty, który dołączy do naszego wrocławskiego zespołu jako Ruby on Rails Developer.

Stanowisko: Ruby on Rails Developer

Miejsce pracy: Wrocław

Nr ref.: SC-WRO-RUBY-DOR-2014/07

Obowiązki: Osoba zatrudniona jako Ruby on Rails Developer będzie pracować w jednym z naszych arcyciekawych projektów dla jednego z naszych zagranicznych klientów.

Oferujemy:
- Fascynujące projekty
- Najnowszy sprzęt
- Wsparcie senior developerów
- Skupienie na ciągłym rozwoju
- Elastyczne godziny pracy
- Luźną atmosferę pracy
- Uczestnictwo w ciekawych wydarzeniach branżowych
- Książki i szkolenia
- Kreatywne przerwy w pracy (turnieje w gry FPP, wspólne posiłki, walki na miecze świetlne)
- Zarobki netto 5000 – 10000 PLN

Wymagania:
- Bardzo dobra (poparta doświadczeniem zawodowym) znajomość Ruby/Ruby on Rails oraz używanych powszechnie gemów i narzędzi
- Dobra znajomość JavaScript
- Znajomość Git, SQL i NoSQL (MongoDB, Redis)
- Umiejętność pracy w zespole
- Biegła znajomość języka angielskiego pozwalająca swobodnie rozmawiać z anglojęzycznymi klientami

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-07-10
Wyświetlona: 5421 razy