Płatny staż w Divante: Specjalista ds. Marketingu i PR

praca it: etat dla Divante Sp. z .o.o / Wrocław

Tagi: staż marketing PR płatny staż staż marketing

Stażysta: Specjalista ds. Marketingu i PR

Divante kompleksowo wspiera klientów w sprzedaży on-line. Realizujemy projekty w Polsce i Europie dla najciekawszych e-biznesów. Szukamy stażysty do tworzonego właśnie działu Marketingu i PR. Zadaniem działu będzie promocja Divante w Europie.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

Szukamy osób chcących połączyć pasję i pracę. Jeśli posiadasz doświadczenie w e-marketingu lub PR, lubisz wyzwania i chcesz się rozwijać – napisz do nas! Podczas stażu nauczysz się bardzo dużo o międzynarodowym rynku eCommerce. Poznasz wielu ciekawych ludzi. Wybrana osoba po stażu otrzyma propozycję stałej pracy w Divante.

Zakres obowiązków:

- Praca nad marketingiem i PR Divante w europejskim środowisku eCommerce
- Prowadzenie bloga, kanałów społecznościowych
- Udział w konferencjach w Europie i Polsce
- Organizowanie wydarzeń
- Zarządzanie stroną WWW
- Content Marketing
- Analiza i raportowanie marketingowe

Szukamy osób posiadających poniższe cechy:

- Płynny j. angielski, znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem
- Komunikatywność
- Samodzielność
- Znajomość branży eMarketingu / eCommerce / PR

Co oferujemy:

- Intensywny 3-miesięczny płatny staż
- Dostęp do wszystkich zasobów wiedzy w Divante
- Ambitne zadania
- Możliwość przedłużenia stażu w pracę
- Rozwój osobisty + wsparcie całego zespołu Divante

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-07-10
Wyświetlona: 5921 razy