Front-end Developer

praca it: etat dla Red8 Digital / Warszawa

Tagi: HTML CSS JS front-end

Witaj w realnym świecie Red8 Digital!

Jesteśmy agencją nowego typu: realne efekty osiągamy dzięki silnym korzeniom w digitalu.

Wiemy, że przyszłość komunikacji marketingowej leży w nowych mediach i to one są dla nas zawsze punktem wyjścia. Ale „punkt wyjścia”, to przecież tylko początek drogi.

Dlatego bez wahania sięgamy po wszystkie dostępne środki – śmiało łącząc komunikację cyfrową z tradycyjnymi formami reklamy.

Robimy to od lat i robimy to dobrze. Dowód? Nasze portfolio i zaufanie największych klientów.

red8digital.pl

Poszukujemy: Front-end Developer

Obowiązki

  • udział w realizacji aplikacji internetowych i serwisów internetowych
  • utrzymanie i rozwój istniejących serwisów naszych klientów
  • wsparcie technologiczne dla pozostałych działów firmy
  • rozwój wewnętrznych projektów firmy

Oczekiwane

  • bardzo dobra znajomość HTML, CSS, JavaScript
  • praktyczna umiejętność “cięcia” layout’ów
  • doświadczenie w branży
  • samodzielność

Mile widziane

  • podstawy PHP, MySQL
  • doświadczenie z popularnymi bibliotekami: jQuery, Bootstrap, itd.
  • znajomość zagadnień związanych z Mobile

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-07-14
Wyświetlona: 4788 razy