Starszy Webmaster / Frontend Developer

praca it: etat dla Divante Sp. z o.o. / Wrocław

Tagi: Webmaster Frontend Programista HTML CSS

Divante tworzy technologie dla topowych Klientów (Burger King, Solar, KFC, Intersport, Praktiker), które napędzają ich e-Biznes.

Rozwijamy oprogramowanie korzystając z dobrych praktyk (metodyka pracy, zgrane teamy, specjalizacja) i stosujemy nowoczesne technologie (Mobile, Responsive Web Design), a także rozwijamy własne projekty open-source.

Szczególnie dbamy o nasz Zespół – mamy niepowtarzalną atmosferę pracy, zapewniamy szkolenia, warsztaty, certyfikacje – np. Magento oraz kursy językowe. U nas będziesz mógł się rozwijać i zdobywać bogate doświadczenie. Więcej o nas znajdziesz na www.divante.pl.

W związku ze stałym rozwojem firmy, obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

miejsce pracy: Wrocław

Nr referencyjny: SC-WRO-SWEB-2014/07

Zakres obowiązków:

Tworzenie witryn internetowych przy wykorzystaniu HTML5 i CSS3

Wymagane:

- Znajomość Photoshop, HTML5, CSS3
- Podstawowa znajomość JavaScript i biblioteki jQuery

Mile widziane:

- Znajomość technik wdrażania frontend na urządzenia mobilne (Responsive Web Design)
- Znajomość standardów sieciowych i zagadnień z zakresu Accessibility (umiejętność tworzenia dostępnych stron)
- Znajomość Sass, Compass, LESS
- Znajomość frameworków Twitter Bootstrap, Zurb Foundation
- Umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji SVN, Git.
- Umiejętność pracy z systemami ticketowymi np. Redmine, Basecamp (używamy Redmine)

Nasza oferta:

- Zatrudniamy na umowę o pracę
- Możesz awansować w przejrzysty sposób (stanowiska specjalistyczne – Junior, Senior, Team Leader)
- Masz szerokie możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwoju Twojego eksperckiego statusu poprzez szkolenia i certyfikacje – dostęp do tutsplus.com, zamówimy książki jakich będziesz potrzebował, wyślemy Cię na szkolenia poszerzające Twoją wiedzę (np. z programowania Android, z programowania frameworków JavaScript itd), kurs językowy
- Gwarantujemy niepowtarzalną atmosferę pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-07-14
Wyświetlona: 4968 razy