Młodszy Architekt IT

praca it: etat dla Devonshire Sp z o.o. / Warszawa

Tagi: NET Java JIRA Sharepoint

Opis Stanowiska

•Wsparcie Architekta w pracach związanych z projektowaniem złożonej aplikacji internetowej do komunikacji elektronicznej i obiegu dokumentacji
•Projektowanie komponentów aplikacji
•Projektowanie, rozwój narzędzi wspierających zarządzanie projektami (Sharepoint, Jira)
•Koordynowanie procesów wdrożeń; kontrola zgodności z wytycznymi
•Współpraca z biznesem, zespołem technicznym, analitycznym oraz z dostawcą zewnętrznym

Wymagania

•Wykształcenie wyższe techniczne
•Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku programistycznym (Java lub .NET) lub na stanowisku wdrożeniowym
•Znajomość Sharepointa i/lub Jira
•Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

•Możliwość uczestnictwa w nowatorskim projekcie budowy internetowej platformy do komunikacji i obiegu dokumentów
•Możliwość rozwoju zawodowego
•Stabilną pracę w doświadczonym zespole
•Atrakcyjny pakiet socjalny w tym m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-07-15
Wyświetlona: 4937 razy