Business Development Specialist with German

praca it: etat dla CYCLAD / Katowice

Tagi: business development b2b ms office j niemiecki

• Rodzaj pracy: Pełny etat
• Rodzaj umowy: Na czas określony
• Ilość wakatów: 1
• Minimalne doświadczenie: rok
• Wykształcenie: Wyższe licencjackie
• Branża: Obsługa klienta / Sprzedaż i marketing

Opis stanowiska:
• Pozyskiwanie potencjalnych klientów zainteresowanych współpracą w obszarach IT na rynku europejskim
• Przygotowanie ofert i negocjowanie warunków współpracy z kontrahentem
• Realizacja planów sprzedażowych
• Analiza rynku, potencjału branż, sektorów
• Badanie konkurencji

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (w mowie i piśmie)
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
• Wiedza z zakresu IT w stopniu co najmniej dobrym
• Dobra obsługa komputera w szczególności MS Office
• Doświadczenie w sprzedaży, negocjacjach i kontaktach z klientami na rynku B2B będzie dodatkowym atutem

Profil osobowy
• Komunikatywność oraz zdolność analitycznego myślenia
• Umiejętność pracy w zespole oraz pod wpływem stresu
• Dobra organizacja pracy
• Silna motywacja do pracy i zaangażowanie
• Nastawienie na osiąganie celów

Oferujemy:
• Pracę w dynamicznym i międzynarodowym zespole
• Doświadczenie w branży IT
• Rozwój w zakresie sprzedaży
• Możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bonusy za pozyskanie klientów
• Pakiet socjalny obejmujący m.in. prywatną opiekę medyczną oraz uczestnictwo w ciekawych eventach organizowanych przez firmę

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-07-15
Wyświetlona: 5386 razy