Front-End Developer (HTML5 / CSS3 / JS) - Warszawa

praca it: etat dla OSI CompuTrain SA / Warszawa

Tagi: css javascript frontend grafika

Firma OSI CompuTrain z wieloletnim doświadczeniem w realizacji projektów e-learning i budowaniu aplikacji poszukuje pracownika do pracy w Warszawie.
Zakres obowiązków

  • tworzenie i przerabianie szablonów graficznych do aplikacji internetowych tworzonych przez firmę, projektowanie wyglądu typowych ekranów aplikacji
  • udział w rozwijaniu i utrzymaniu bieżących wdrożeń serwisów internetowych i platform e learning klientów
  • wsparcie techniczne dla klientów w obszarze treści i interface użytkownika

Wymagania:
  • znajomość HTML5, CSS3, Javascript, JQuery
  • umiejętność przetwarzania grafiki pod strony internetowe
  • znajomość platform Moodle, Joomla, Wordpress
  • znajomość architektury aplikacji webowych
  • obsługa MS Office

Mile widziane
  • umiejętności graficzne tworzenia elementów interface stron internetowych
  • znajomość oprogramowania Drupal
  • doświadczenie w rozwijaniu interface webowych z użyciem CSS, JQuery
  • znajomość języka angielskiego
    Oferujemy:
  • Praca na samodzielnym stanowisku wymagająca odpowiedzialności i kreatywności
  • Możliwość rozwoju w firmie realizującej ciekawe projekty e-learning i obszarze rozwoju pracowników
  • Możliwe różne formy zatrudnienia

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-07-18
Wyświetlona: 5820 razy