Programista PHP/senior

praca it: etat dla Agencja Efektywna CONCEPTO / Grodzisk Wielkopolski / Poznań

Tagi: programista php oferta pracy

W związku z dynamicznym rozwojem naszej Agencji Efektywnej Concepto.pl oraz portalu www.Instrukcja.pl, poszukujemy doświadczonego programisty PHP.

Obowiązki (opis stanowiska):

- tworzenie i rozwijanie sytemów CMS
- tworzenie systemów e-commerce i aplikacji internetowych
- budowa i rozbudowa zaawansowanych serwisów internetowych

Wymagania:
- umiejętności i doświadczenie w programowaniu XML, PHP, JavaScript
- dobra znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych MySQL, PostgreSQL
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- praktyczna umiejętność optymalizacji kodu pisanych aplikacji
- umiejętność projektowania rozbudowanych aplikacji internetowych w oparciu o wzorce projektowe
- zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole
- kreatywność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania
- dobra znajomość języka angielskiego

Praca w Grodzisku Wlkp. w godzinach od 8.00 do 16.00.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-07-24
Wyświetlona: 3980 razy