Programistwa

praca it: etat dla Eversoft Sp. z o.o. / Gdynia

Tagi: C# JavaScript NET

Zakres obowiązków:

-Programowanie na podstawie otrzymanego projektu
-Wykonywanie projektów technicznych użytego rozwiązania
-Współpraca z zespołami realizującymi projekt
-Stosowanie w swojej pracy standardów (w tym ustalonych dla realizowanego projektu) i uznanych praktyk tworzenia oprogramowania
-Samodzielne prowadzenie całego cyklu realizacji powierzonych zadań, obowiązków i planów,
-Prowadzenie komunikacji z klientem na wszystkich poziomach organizacyjnych
-Prowadzenie dokumentacji technicznej sprawowanie nadzoru, utrzymywanie zgodności realizacyjnej z projektem, oraz uzgadniania możliwości wprowadzenia rozwiązań zamiennych w stosunku do przewidzianych w projekcie, zgłoszonych przez klienta lub osoby upoważnione
-Zachowanie wysokiej jakości i dotrzymanie terminowości realizowanego oprogramowania

Wymagania:

-Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym
-Znajomość metodyk wytwarzania oprogramowania
-Bardzo dobra znajomość metodologii programowania strukturalnego i obiektowego
-Bardzo dobra znajomość języków programowania C#, JavaScript
-Bardzo dobra znajomość HTML, XML, XSLT, CSS
-Znajomość platformy .NET Framework
-Znajomość technologii internetowych (SOAP, REST, WebServices)
-Biegłe posługiwanie się VisualStudio 2010
-Doświadczenie w zakresie tworzenia interfejsu użytkownika dla urządzeń mobilnych

Mile widziane:

-Znajomość i doświadczenie w tworzeniu rozwiązań Silverlight, SharePoint, WCF, ESB, aplikacji na urządzenia mobilne, rozwiązania klasy BI.
-Znajomość platform tworzenia oprogramowania dla urządzeń mobilnych.

Oferujemy:

-możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego przy realizacji największych projektów IT o zasięgu ogólnopolskim
-elastyczne formy współpracy
-system benefitów

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-07-24
Wyświetlona: 5375 razy