Programista .Net/ Sharepoint

praca it: etat dla Eversoft Sp. z o.o. / Rzeszów

Tagi: net sharepoint

Eversoft Sp. z o.o. jest dostawcą usług doradczych i rozwiązań IT. Posiadamy bogate doświadczenie oraz wiedzę ekspertów branżowych i technologicznych. Jesteśmy dynamiczną firmą nastawioną na ciągły rozwój. Realizujemy ogólnopolskie projekty informatyczne w zakresie doradztwa, wdrożeń i eksploatacji oraz wytwarzania oprogramowania.

Aktualnie prowadzimy proces rekrutacji na stanowisko Programisty .Net/ Sharepoint.

Miejsce pracy: Rzeszów

Wymagania i obowiązki:
-Bardzo dobra znajomość metodologii programowania strukturalnego i obiektowego
-Bardzo dobra znajomość języków programowania C#, JavaScript, JQuery
-Bardzo dobra znajomość HTML (5), CSS
-Znajomość platformy .NET Framework
-Biegłe posługiwanie się VisualStudio
-Znajomość platformy Sharepoint 2010, programowanie rozszerzeń i komponentów (webParts, TimerJobs, Workflow)

Oferujemy:
-Pracę w młodym i dynamicznym zespole
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Możliwość uczestniczenia w dużym, prestiżowym i unikalnym projekcie
-Możliwość elastycznej formy współpracy (umowa o pracę lub B2B)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-07-25
Wyświetlona: 5227 razy