Programista PHP/Senior Programista PHP

praca it: etat dla NBC Recruitment Sp. z o.o. / Wrocław

Tagi: Programista

NBC Recruitment sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT. Jeśli lubisz się rozwijać tak jak my, zapraszamy do kontaktu. Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć jako rzetelny partner.

Obecnie dla naszego Klienta firmy z branży IT poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref: NBCR/TT/04/2014/R/SPP
Miejsce pracy: Wrocław

Nasz Klient oferuje:
• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Elastyczne godziny pracy
• Szeroką gamę szkoleń, wyjazdy integracyjne, udział w konferencjach branżowych
• Przyjazną atmosferę oraz możliwość odpoczynku w strefie rozrywki
• Szeroki pakiet świadczeń pozapłacowych (Karta Multisport, prywatna opieka
medyczna, możliwość nauki języka angielskiego na terenie firmy, śniadania firmowe i napoje bez limitu)

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość języka PHP
• Dobra znajomość Java Script (w tym AJAX) oraz Mongo DB, MySQL
• Doświadczenie w programowaniu obiektowym oraz znajomość architektury aplikacji WWW
• Wyższe wykształcenie (preferowane kierunki informatyk/elektronika)
• Kreatywność i umiejętność analitycznego myślenia
• Wysoka odpowiedzialność za powierzone zadania
• Umiejętność pracy w zespole
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:
• Znajomość Agile, SCRUM oraz frameworków PHP

Zakres obowiązków:
• Projektowanie nowych rozwiązań oraz ich implementacja w postaci kodu PHP
• Wdrażanie i analiza aplikacji
• Udział w wielu projektach oraz rozwój produktów
• Współpraca z doświadczonymi programistami

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-07-28
Wyświetlona: 4424 razy