Tester Aplikacji

praca it: etat dla NBC Recruitment Sp. z o.o. / Wrocław

Tagi: Tester

NBC Recruitment to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT. Jeśli lubisz się rozwijać tak jak my, zapraszamy do kontaktu. Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć jako rzetelny partner.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref: NBCR.KK.04.2014.R.TA

Nasz Klient oferuje:
• Umowę o pracę
• Możliwość rozwoju zawodowego dzięki uczestnictwu w szkoleniach i konferencjach
• Szeroko rozbudowany pakiet pracowniczy
• Bardzo przyjazną i nieformalną atmosferę pracy, a także wyjazdy i spotkania
integracyjne
• Elastyczny czas pracy

Wymagania:
• Wiedza dotycząca obszaru kontroli jakości oprogramowania oraz znajomość technik jego testowania
• Wyższe wykształcenie kierunkowe bądź studenci ostatnich lat
• Język angielski na poziomie pozwalającym na pracę przy dokumentacji technicznej
• Umiejętność analitycznego myślenia
• Umiejętności pracy zespołowej
• Umiejętność programowania na poziomie podstawowym (PHP, Java Script, C++) i znajomość relacyjnych baz danych (MySQL)

Mile widziane:
• Znajomość narzędzi raportujących błędy oraz narzędzi wspomagających testy
• Doświadczenie w pracy z lekkimi metodami tworzenia projektów
(Agile, SCRUM)

Zakres obowiązków:
• Kontrola jakości oprogramowania i sprawdzanie jego zgodności z założeniami projektowymi, praca z dokumentacją projektową
• Testy manualne i automatyczne, definiowanie przypadków oraz scenariuszy
testowych
• Przygotowywanie środowiska, danych testowych
• Współpraca z programistami, projektantami i innymi testerami
• Czynny udział w projektach oraz własny wkład przyczyniający się do rozwoju
produktów
• Odpowiedzialność za powierzone zadania

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-07-28
Wyświetlona: 4550 razy