.net C# Developer z UI

praca it: etat dla NBC Recruitment Sp. z o.o. / Wrocław

Tagi: Programista

NBC Recruitment to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT. Jeśli lubisz się rozwijać tak jak my, zapraszamy do kontaktu. Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć jako rzetelny partner.

Obecnie dla naszego Klienta wrocławskiej firmy z branży IT poszukujemy kandydata na stanowisko:

Nr ref: NBCR/KK/07/2014/C/CD
Miejsce pracy: Wrocław

Nasz Klient oferuje:
• Prace przy najnowszych dostępnych technologiach w środowisku międzynarodowym
• Bardzo duże możliwości rozwoju, realną szansę na awans w perspektywie dalszej współpracy
• Współpracę długofalową w oparciu o umowę B2B bezpośrednio z Klientem
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz pakiet benefitów
pozapłacowych (Multisport, Luxmed)
• Udział w ciekawych międzynarodowych projektach
• Doskonałą atmosferę pracy

Wymagania:
• Min. 2 lata pracy zawodowej w charakterze programisty w środowisku .NET
(Framework 4.0/4.5)
• Biegłe programowanie w języku C#
• Bardzo dobra znajomość ASP.NET MVC 4, AJAX, jQuery, jQuery UI
• Bardzo dobra znajomość CSS i dobrze rozwinięty zmysł estetyczny
• Praktyczne doświadczenie w programowaniu MVC ASP.NET MVC 3/4, ADO.NET
• Umiejętność tworzenia rozwiązań WF, WCF, WPF
• Praktyczna znajomość technologii Ajax, jQuery, Css, XML, JavaScipt, UML
• Podstawowa znajomość zagadnień OOP oraz wzorców projektowych
• Podstawowa znajomość środowiska Visual Studio (preferowana wersja 2012)
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Teoretyczna i praktyczna znajomość technologii IoC (Dependency Injection)
• Umiejętność pracy w zespole, zdolności komunikacyjne, dbałość o szczegóły
• Gotowość do dalszego zgłębiania wiedzy w obszarze IT
• Mile widziana znajomość Telerik Kendo UI, KnockoutJS, pakietów do edycji grafiki (Adobe Photoshop, GIMP, etc.), TFS, relacyjnych baz danych

Zakres obowiązków:
• Wykonywanie prac developerskich na podstawie otrzymywanych zadań
• Naprawa błędów w już istniejących modułach aplikacji
• Wycena mniejszych prac developerskich
• Dbanie o wysoką jakość pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-07-28
Wyświetlona: 4404 razy