Web Project Manager Warszawa

praca it: etat dla Polcode SA / Warszawa

Tagi: project manager english zarządzanie zespół

Najszybciej rozwijającą się cześcią rynku IT jest tworzenie oprogramowania. Polcode SA zajmuje się właśnie tą dziedziną i już od 8 lat nieustannie powiększa swój zespół. Główną działalnością Polcode SA jest tworzenie oraz rozbudowa webaplikacji dla klientów z USA i Europy Zachodniej. Dynamiczny rozwój możliwy jest dzięki wykwalifikowanemu zespołowi programistów, managerów i specjalistów, którzy codziennie nie tylko budują sukces ekonomiczny firmy, ale także tworzą niepowtarzalną atmosferę pracy.

*Szukamy ostrożnego optymisty, pewnego swoich kompetencji, dążącego do realizacji nowych przedsięwzięć, świadomego istniejących ograniczeń i zagrożeń. Osoby, która o Internecie wie prawie wszystko, a tego, czego nie wie, dowie się od Pana Google’a.

Managera, który efektywnie rozmawia z klientami, handlowcami a przede wszystkim z programistami – sprawnie przekazuje innym wytyczne, informacje zwrotne oraz nowe pomysły, a w oczach klientów będzie kompetentny i wiarygodny.

Nie wymagamy:

- Określonego ubioru ani fryzury
- Żebyś przyjeżdżał/a do firmy na 7:00 (chyba, że się uprzesz)

Czym będziesz się zajmował/a na nowym stanowisku:

- Chcemy, abyś pomógł nam realizować projekty IT poprzez wsparcie programistów oraz zespołu handlowego swoją wiedzą i doświadczeniem. Dodatkowo jesteśmy otwarci na nowe pomysły biznesowe i organizacyjne.

Główne zadania to:

- Wsparcie Zarządu w rozwoju firmy, optymalizowanie funkcjonowania firmy
- Wsparcie zespołu handlowego w prowadzeniu projektów u kluczowych klientów
- Prowadzenie projektów kluczowych klientów, gdy zajdzie taka potrzeba
- Monitorowanie wyników spółki, podejmowanie działań zwiększających możliwości całej firmy do realizacji nowych projektów IT
- Szkolenie zespołu handlowego z technologii webowych, w celu jak najlepszej sprzedaży wiedzy i doświadczenia naszych programistów
- Monitorowanie rynku pod kątem najpopularniejszych i najbardziej obiecujących technologii webowych i ustalanie wspólnie z działem HR planów szkoleń wewnętrznych
- Utrzymywanie wysokiego poziomu motywacji zespołu sprzedażowego i pozytywnej atmosfery w firmie

Oferujemy:

- Wymagającą, ale ciekawą i satysfakcjonującą pracę na stanowisku, które pozwala rozwinąć wiele umiejętności technicznych i interpersonalnych
- Sam zdecydujesz co i jak będziesz robił. Będziesz miał olbrzymi wpływ na kierunek rozwoju całej firmy. Chcemy, abyś był członkiem zespołu, a nie człowiekiem od realizowania codziennych, drobiazgowych poleceń
- Szeroki zakres swobody decyzyjnej. Od Twoich działań będzie zależało, czy zrealizujemy cele biznesowe. Z naszej strony zrobimy wszystko, żebyś miał poczucie, że ograniczeniem w osiągnięciu celu może być jedynie Twoja kreatywność
- Przełożonych otwartych na nowe pomysły
- Pracę w kompetentnym zespole, bardzo dobrą atmosferę, biuro w centrum miasta
- Nielimitowany dostęp do wyśmienitej kawy
- Pełny etat, ale luźne godziny pracy. Większość klientów jest z USA, czasami trzeba dopasować się do ich strefy czasowej, ale nie musisz być wtedy w biurze
- Gadżety lub inne benefity? Świetnie! Zamiast zgadywać, co jest dla Ciebie ważne – spotkajmy się na rozmowie rekrutacyjnej. Powiesz nam, na czym Ci zależy.

Wymagamy:

- Doświadczenia w zarządzaniu projektami (najlepiej IT) i kilkunastoosobowym zespołem
- Bardzo dobrej znajomości technologii webowych oraz zagadnień związanych z aplikacjami internetowym
- Rozumienia na czym polegają poszczególne etapy tworzenia oprogramowania (tworzenie, rozwój, utrzymanie)
- Biegłej znajomości języka angielskiego (naprawdę, sprawdzimy)
- Kreatywności, umiejętności znajdowania rozwiązań najlepiej trafiających w potrzeby programistów, handlowców i klientów
- Umiejętności twardych negocjacji i jednoczesnego rozumienia, że celem firmy jest zarabianie na realizacji projektów, a nie realizacja projektów sama w sobie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-07-29
Wyświetlona: 5801 razy