Voice Engineer

praca it: etat dla Devonshire Sp z o.o. / Warszawa

Tagi: Voice Lync CISCO CISCO IPT CISCO IPT telephony Avaya CISCO Call Manager SIP SIP Trunking IP networks telefonia głosowa Voip IP Telephony Telefonia IP rozwiązania głosowe

Opis Stanowiska

•Wdrażanie, utrzymywanie, konfigurowanie i wsparcie technologii voice między innymi: Microsoft Lync, CISCO Call Manager, Avaya
•Nadzór nad wdrożonymi rozwiazaniami oraz architekturą voice
•Zapewnienie 3 linii wsparcia dla klienta wewnętrznego – rozwiązywanie najtrudniejszych problemów
•Nadzór (konfiguracja, rozbudowa oraz administracja) nad rozwiązaniami sieciowymi
•Aktualizowanie dokumentacji technicznej

Wymagania

•Min 3 lata doświadczenia w zarządzaniu Microsoft Lync i/lub CISCO IP Telephony –warunek konieczny
•Znajomość SIP oraz SIP Trunking
•Dobre rozumienie IP networks
•Znajomość MS Office Project, Excel, Word, PowerPoint oraz Visio
•Znajomość technologii sieciowych
•Bardzo dobra znajomość jezyka angielskiego w mowie i w piśmie – min. B2

Oferujemy

•Pracę w międzynarodowym zespole
•Jasno sprecyzowanę ścieżkę rozwoju
•Dostęp do najnowszych technologii
•Możliwość specjalizacji w wybranych technologiach
•Kartę lunchową
•Kartę Multisport
•Ubezpiecznie grupowe
•Prywatną opiekę medyczną
•Bogaty pakiet szkoleń

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-07-30
Wyświetlona: 5532 razy