Java Web Developer

praca it: etat dla CYCLAD / Gdańsk

Tagi: Java Agile SCRUM HTML CSS

Opis stanowiska:
• Tworzenie i rozwój aplikacji dla linii lotniczych
• Implementacja i testowanie aplikacji
• Usuwanie błędów oraz techniczne wsparcie dla wdrażanych projektów

Wymagania:
• Około 2 lata doświadczenia w programowaniu z wykorzystaniem języka Java
• Dobra znajomość HTML, CSS, JavaScript
• Znajomość frameworków Spring oraz Hibernate
• Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:
• Znajomość technologii Maven, jQuery, Prototype
• Znajomość baz danych
• Znajomość środowiska Eclipse
• Znajomość techniki TDD
• Doświadczenie w pracy w środowisku Agile

Oferujemy:
• Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Elastyczne formy współpracy
• Pracę w SCRUM
• Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)
• Możliwość rozwoju zawodowego

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-08-04
Wyświetlona: 5627 razy