Java Developer (Kraków)

praca it: etat dla Codibly.com / Kraków

Tagi: Java programista developer git svn Maven Gradle REST

Miejsce pracy: Kraków
Numer referencyjny: JPD/08/14

Zadania:
- Opracowywanie, implementacja oraz testowanie oprogramowania
- Rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem, jak również wprowadzanie ulepszeń i usprawnień

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów o profilu informatycznym lub telekomunikacyjnym (także kierunki pokrewne)
- Minimum rok doświadczenia w pisaniu komercyjnego oprogramowania w JAVA
- Bardzo dobra znajomość języka Java
- Znajomość SQL i zagadnień relacyjnych baz danych
- Doświadczenie z systemami kontroli wersji (GIT, SVN)
- Znajomość narzędzi Maven, Gradle
- Znajomość REST
- Znajomość j. angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznych
- Dbałości o wysoką, jakość tworzonych rozwiązań

Dodatkowe atuty:
- Znajomość JEE i powiązanych technologii (Web Services, Spring, Hibernate)
- Znajomość protokołów sieciowych TCP/IP, HTTP
- Doświadczenie w programowaniu sterowników urządzeń
- znajomość serwerów aplikacyjnych Apache Tomcat

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Gwarancję przyjaznej atmosfery
- Udział w innowacyjnych projektach z wykorzystaniem zaawansowanych technologii dla międzynarodowych klientów
- Pracę w młodym i dynamicznym zespole, w atmosferze sprzyjającej kreatywności i samodzielności
- Możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy i zachowanie równowagi pomiędzy pracą a życiem prywatnym

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-08-05
Wyświetlona: 6132 razy